Nádasdy Ádám: Billeg a csónak
Kortárs Irodalmi Estek

2024. október 4-én (péntek) a Kortárs Irodalmi Estek következő részében Nádasdy Ádám: Billeg a csónak című könyvének bemutatóján vehetnek részt 18 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtárának (9021 Győr, Baross Gábor út 4.) 2. emeleti rendezvénytermében. A szerzővel Szalai Zsolt beszélget.

A szerző Billeg a csónak című kötete apropóján szó lesz emlékezésről, rácsodálkozásról, megismerésről, az élet hétköznapi vagy éppen sorsfordító dolgai felé való odafordulásról, és arról, miképpen lesz ebből költészet. A természethez, költőelődökhöz, Istenhez, nyelvhez való viszonyulás éppúgy szóba kerül mint a műfordítás, a különböző kulturális közegek tapasztalata.

A rendezvényre a belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött! Regisztrálni itt lehet >>

A könyvbemutatóra sok szeretettel várunk mindenkit!