Könyvtárak éjszakája: Szendrői Csaba

2024. október 4-én (péntek) a Központi Könyvtár klubhelyiségében (9023 Győr, Herman Ottó út 22.) 17 órától Szendrői Csabával találkozhatnak a Könyvtárak Éjszakáján.

Program:

• 17 óra: #olvasniszabad Szendrői Csabával (Hozd magaddal a könyvet, amit épp olvasol vagy már rég el akartad kezdeni!:)
    És hogy mi is az az olvasniszabad? Egy mozgalom, melyet Szendrői Csaba, költő, Artisjus díjas szövegíró, énekes, az Elefánt zenekar frontembere találta ki 2020-ban. Célja az olvasás népszerűsítése, az önfejlesztés, az olvasás hatása az egyén személyiségére, tudatára és gondolkodására. Az olvasniszabad eseményeken az első órában közösen olvasunk, amit a beszélgetés követ.
  • 18 óra: Beszélgetés Szendrői Csabával új kötetéről a Féyn kettőről. Beszélgetőtárs Pálfalvi-Pottyondy Nóra.

A belépés díjtalan!

A programra sok szeretettel várunk mindenkit!