Külső helyszín
Bájoló
Koncert

2024. november 15–17. között rendezzük a város legnagyobb könyves programsorozatát, a Győri Könyvszalont. Könyvbemutatók, programok sokasága és könyvvásár várja naponta a könyvbarátokat. A programok idén is több helyszínen zajlanak majd: a Győri Nemzeti Színházban négy színtéren, illetve a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtárának rendezvénytermében és Muzeális Gyűjteményében. Már elindult a fizetős színházi előadásokra a jegyvásárlás!

2024. november 15-én (péntek) a Győri Nemzeti Színház Kisfaludy Termében 20 órakor Szirtes Edina Mókus akusztikus koncertjét hallhatják Bájoló címmel.

Ismertető

Szirtes Edina a magyar könnyűzene egyik legsokoldalúbb művésze, aki énekesnőként, hegedűművészként és zeneszerzőként is népszerű. Olyan alkotóról van szó, aki kezdetektől fogva a műfaji korlátokat feszegeti. Néha simogatóan, lágyságosan álmodoztató, néha tányérdobálósan mulatós, vérpezsdítő, asztalra csapós, borzongatós, de mindvégig őszinte, szívet próbáló és szívre vigyázó.

Belépőjegy: 2.000 Ft
Jegyvásárlás itt »