Önkiszolgáló kölcsönzés

A szeptember számunkra idén is a megújulásról szól. Több hetes előkészítő munka után büszkén mutatjuk be az önkiszolgáló pultunkat

A rendszer használatával, csupán az olvasójeggyel vagy az applikációval tud tőlünk könyvet kölcsönözni, vagy épp visszahozni. A program nagyon egyszerű, de a monitoron látható infók végigvezetik a folyamaton, és kollégáink segítségét is kérheti. Az azonosítást követően helyezze a terminál kijelölt területére az összes kölcsönözni/visszavételezni kívánt dokumentumot, az automatikus felismerést követően pedig a rendszer érvényesíti a kölcsönzést/visszavételt. Ilyen egyszerű! Jöjjön és próbálja ki személyesen, a Kisfaludy Károly Könyvtárban vagy a Központi Könyvtárban!

2024.09.18