23. Győri Könyvszalon
November 15-17.

Immár 23. alkalommal tárja szélesre kapuit a legnagyobb vidéki könyvfesztivál novemberben. A Győri Könyvszalonon kitűnően érezhetik magukat a könyvbarátok, a könyvpiac iránt érdeklődők, vagy akik szívesen találkoznak az alkotókkal, kiadókkal.

Ha Ön is kedveli, amikor az irodalomhoz társművészetként csatlakozik a zene és a színház, szívesen találkozna és beszélgetne valódi kulturális forgatagban, akkor köztünk a helye.
A programok idén is több helyszínen zajlanak majd: a Győri Nemzeti Színházban négy színtéren, illetve a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtárának rendezvénytermében és Muzeális Gyűjteményében.

Részletek hamarosan, addig is kövesse a győri könyvtár aktualitásait az online felületeinken!

2024.11.15