Újra nyitva a Kisfaludy Károly Könyvtár!

Az RFID technológiára való átállás munkálatai a Kisfaludy Károly Könyvtárban csütörtökön befejeződtek, így július 19-én (péntek) újra a megszokott nyitvatartási rend szerint várjuk kedves látogatóinkat!

16 közösségi szolgálatot végző diák segítségével a kollégáink közel 30 000 darab dokumentumot láttak el mágnescsíkkal. Ennek köszönhetően ősztől a kölcsönzésre kiválasztott könyvek önkiszolgáló módon is kölcsönözhetők és visszaadhatók lesznek. A Központi Könyvtárban (Győr, Herman Ottó u. 22.) és a Gyermekkönyvtárban (Győr, Herman Ottó u. 22.) július 18-tól (csütörtök) a megszokott nyitvatartás mellett folytatjuk a könyvek azonosítóval való ellátását. Ebben a nagy hőségben légkondicionált tereinkben továbbra is várjuk Önöket!

Az esetleges fennakadásokért és kellemetlenségekért előre is elnézésüket kérjük.

Türelmüket és megértésüket köszönjük!

2024.07.17