Marcalvárosi Közösségi Pont
Üzemben a második könyvkölcsönző automata!

Újabb szolgáltatással és közösségi ponttal bővült könyvtárunk kínálata. A marcalvárosi aluljáróban kialakított térben a helyi lakosság kisközösségeinek biztosítunk találkozási lehetőséget: elsősorban kisebb létszámú kluboknak, szakköröknek.

Nagy igény jelentkezett a lakosság részéről egy olyan helyre, ahol összegyűlhetnek, közösen alkothatnak, beszélgethetnek. Ennek megfelelően a Marcalvárosi Közösségi Pont (9024 Győr, Lajta út 37/B.) nem fix nyitvatartással üzemel majd, hanem programok idején, az igényeknek megfelelően lesz látogatható.

A közösségi ponton kívül egy könyvkölcsönző automatával is gazdagodott a környék, melynek használatával a könyvtár nyitvatartási idejétől függetlenül, éjjel-nappal lehet könyveket vagy egyéb dokumentumokat kölcsönözni és visszahozni.

Az átadásról részletesebben a Győri Szalon oldalán írtunk.

2024.05.30