Mesés rajzok-rajzos mesék
A gyermekkönyvtár rajzpályázata

balint_agnes_rajzpalyazat

Kukori és Kotkoda háza táján nagy a sürgés-forgás. Mazsola, Vízipók és Frakk is lázasan készülődik. Alkotójuk, Bálint Ágnes emlékére szeretnének rajzot készíttetni magukról. Segíts nekik! Készíts illusztrációt kedvenc mesédhez! Beküldési határidő: 2018. december 7. (péntek).

A felhívás részletei: pályamunkákat 5-7 éves gyerekektől várunk. Kivitelezés: színes ceruzával, vízfestékkel, filctollal vagy zsírkrétával készült szabadkézi rajz A/4-es méretű rajzlapon.
Egy pályázó egy pályaművel pályázhat. A pályázatra csak egyéni alkotások adhatók be, csoportmunkákat nem áll módunkban elfogadni és díjazni.
A pályaműveket a pontos elérhetőség megadásával (a mű hátoldalán kérjük feltüntetni olvashatóan: a gyermek nevét, születési évét, lakcímét, szülő e-mail címét és az illusztrált Bálint Ágnes mese címét) kérjük postai úton vagy személyesen a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.) címére elküldeni.

Beküldési határidő: 2018. december 7. (péntek). Díjazás: könyvjutalom.

Az eredményhirdetés után a pályamunkák kiállítása megtekinthető lesz a gyermekkönyvtárban.

2018.10.19