Az elvarázsolt királykisasszony
Mesekuckó a könyvtárban

mesekucko_elvarazsolt_kiralykisasszony

2018. október 26-án (pénteken) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára klubjában (Győr, Herman Ottó u. 22., földszint) a Mesekuckóban a Kuttyomfitty Társulat táncos-zenés mese-előadását, Az elvarázsolt királykisasszonyt láthatják.

Hol volt, hol nem volt, hetedhét országon is túl, élt egyszer egy elvarázsolt királykisasszony. Ki banya képiben várta azt a bátor királyfit, aki megkéri a kezét és háromszor megtáncoltatja, s ezzel megszabadítja a varázslat alól. Hogy sikerül-e a legkisebb fiúnak véghez vinni ezt a bátor tettet? A mese végére kiderül! Minden jó, ha a vége jó: a darabot nagy közös táncolással fejezzük be. Közben a nézők somogyi, nyárádselyei, Vág-Garam közi táncokat láthatnak.

A Mesekuckó 300 Ft-os regisztrációs jeggyel látogatható. Jegyek elővételben a helyszínen válthatók október 22-től.