Évszakok
Filmklub a könyvtárban

evszakok_filmklub_gyori_konyvtar

2018. szeptember 6-án (csütörtökön) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára klubhelyiségében (Győr, Herman O. u. 22., földszint) filmvetítés kezdődik. Az érdeklődők a Vándormadarak alkotóinak (Jacques Perrin és Jacques Cluzaud) legújabb, Évszakok című filmjét láthatják.

Amikor befejeződött az utolsó jégkorszak, egy nyolcvanezer évig tartó télnek szakadt vége Európa nagy részén. A jég elvonulása után újra elkezdődött az évszakok váltakozása. A kontinenst hamarosan sűrű, élettel teli erdőségek borították be, amelyekben a vadállatok számos fajtája jelent meg. Az Évszakok a bölények, a farkasok, a hiúzok, medvék és a többi európai vadállat története, ahogy próbálnak alkalmazkodni és túlélni, dacolva a klímaváltozással és a magának egyre nagyobb területet kiszakító emberrel.

A vetítési idő 94 perc.

A programon való részvétel díjtalan.