''A dal szüli énekesét'' - Ars poetica, hitvallás versben-dalban
Hangraforgó Klub a Központi Könyvtárban

05-04-hangraforgo-klub-kozponti-konyvtarMájus 4-én, pénteken délután 17 órakor a Központi Könyvtár klubhelyiségében (Herman Ottó u. 22.) ismét Hangraforgó Klubra kerül sor: a májusi összejövetel "A dal szüli énekesét" - Ars poetica, hitvallás versben-dalban címmel várja az érdeklődőket, a vendég ezúttal Török Máté, a Misztrál együttes tagja lesz. A belépés ingyenes.

"Hivatásomat tekintve az első helyen a zene és a vers szerepel, s ezt leginkább a Misztrál együttessel közösen gyakorlom, de rá kellett jönnöm, hogy akkor vagyok a legboldogabb, ha mindent csinálok, amiben látom a szépet. Törekvésem a harmóniára állandó, s konvergál a megérthetetlen felé, s felém a megérthetetlen. Azaz szeretem azt, ami szép!" (Török Máté)