Stoppal a Perzsa-öbölig
Zichó Viktor élménybeszámoló előadása

zicho_viktor_stoppal_perzsa_obol

Március 8-án (csütörtökön) 17.30-kor Stoppal a Perzsa-öbölig -címmel Zichó Viktor élménybeszámoló előadását hallhatják a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára klubjában (Győr, Herman Ottó u. 22.). A rendezvény díjtalanul látogatható.

Zichó Viktor energetikai mérnök hallgató a BME Gépész Karán, emellett fotózással is foglalkozik. „Kaland és fotózás. Ha ezt a kettőt egybekötöm, akkor tudok tisztán a szenvedélyemnek élni. Jöhet bármi extrém, elborult, őrült ötlet, csak ne kelljen a komfortzónámban mozognom. Mind a fényképezés, a mászás, és az utazás már évek óta életem szerves része. Szeretném a létező összes extrém sportot kipróbálni, és a világ legszebb hegyeit, sziklafalait mászni. Az egyetemen egy szemesztert se bírnék ki, az életem részévé vált világjárás. Ha tehetem, minél kevesebbet vagyok otthon, úton lenni szerintem mindent megér.”