73
Hencidától Boncidáig mesevetélkedő
Megszületett a végeredmény

hencidatol_boncidaig_donto

A gyermekkönyvtár által 10. alkalommal meghirdetett Hencidától Boncidáig című mesevetélkedő három levelezős fordulójának értékelése megtörtént. A negyven megfejtő közül a 10 legmagasabb pontszámot elért csapat 2017. november 28-án, kedden mérte össze tudását könyvtárunkban.

A DÖNTŐ EREDMÉNYEI:

I. Négy Muskétás – csapatagok: Fernades-Háromi Quirina Bíborka, Fűke Dóra, Kiss Bíborka, Mihácsi Bori

Felkészítő tanár: Kissné Éder Rita (Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Kollégium Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola (Győr))

II. Meseszikrák – csapattagok: Rádly Bernadett, Szabó Kornél, Takács Eszter Lara, Pongó Dzsenifer

Felkészítő tanár: Szedlákné Kiss Tímea (Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola)

III. Mesevilág – csapattagok: Petrik Abigél Ilona, Turi Adrienn, Vesztergom Lilien, Gyarmati-Plenkers Szofi

Felkészítő tanár: Tóthné Varga Szilvia (Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola, Győr)

IV. Aranyalmák – csapattagok: Bohus Hanna, Rubics Szonja, Burkali Johanna, Nagy Gréta

Felkészítő tanár: Bedi Józsefné, Nebehaj Károlyné (Nagyszentjánosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola)

IV. Betűvadászok – csapattagok: Kovács-Gottwald Léna, Varga Lili, Meleg Huba,

Felkészítő tanár: Szücs Katinka, Somosfalviné Fehér Gabriella (SZE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr)

V. Mesés SSSS – csapattagok: Berger Borisz Péter, Győrig Máté, Tóth Marcell, Zseni Emma

Felkészítő tanár: Fokiné Pardavi Éva (Győrladamér Községi Általános Iskola Győrújfalui Tagiskolája)

V. Négyfejű Sárkányok – csapattagok: Török András, Sebján-Kugli Julianna, Gede Patrícia, Pop Dávid

Felkészítő tanár: Bedi Józsefné, Nebehaj Károlyné (Nagyszentjánosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola)

VI. Címeresek – csapattagok: Tőke Noémi, Rucska Zsófia, Alexa Zsófia, Sümegi Rebeka

Felkészítő tanár: Szűcs Lászlóné (Pilinszky János Általános Iskola (Nyúl))

VII. Könyvtárlakók – csapattagok: Somogyi Lilla, Horváth Zsófia, Nyikus Tímea, Bedics Ágnes

Felkészítő tanár: Schmidtné Fücsek Piroska (Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási

Nyelvű Általános Iskola és Középiskola, Győr)

VIII. Manófalva Lakói – csapattagok: Káli Szonja, Kondor Laura, Nagy Rebeka, Szőke Csenge

Felkészítő tanár: Némethné Herner Ágota (Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola, Győr)

Az összesített eredmények listája honlapunkon a Szabályzatok/Letöltések/Gyermekkönyvtár letölthető dokumentumai a menüpontban elolvasható és letölthető.

2017.11.30