Köztünk élő irodalom - játékos kvíz
Végeredmény

eredmenyhirdetes_cs

Összesítettük a Köztünk élő irodalom című kvízünk megfejtéseit. Köszönjük a játékban résztvevő egyének, családi és baráti közösségek részvételét! A legjobb megfejtéseket beküldők jutalma ajándékcsomag, amelynek átadására a XVII. Győri Könyvszalon 0. napján, 2017. november 16-án (csütörtökön) 18 órakor kerül sor a Kisfaludy Károly Könyvtár rendezvénytermében (Baross Gábor u. 4.).

Azok számára, akik ezen az eseményen nem tudnak megjelenni, a Központi Könyvtárban (Herman Ottó utca 22.), nyitvatartási időben lesz lehetősége átvenni az ajándékcsomagot. A díjazottak külön értesítést kapnak. A teljes eredménylista olvasható a Szabályzatok, letöltések/Letölthető dokumentumok menüben. A nyerteseknek gratulálunk, játsszanak velünk továbbra is!

2017.11.05