A Győri Sportélet Büszkeségei - Csay Renáta relikviái
Kiállítás

Győr Megyei Jogú Város Kulturális és Sport Főosztálya, a Városi Sporttörténeti Bizottság, valamint a Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár és Közösségi Tér tisztelettel meghívják Önt és az Érdeklődőket a Győri Sportélet Büszkeségei beszélgetéssorozat következő rendezvényére. Meghívott: Csay Renáta tizennyolcszoros maratoni kajakvilágbajnok, a Graboplast Győri Vízisport Egyesület versenyzője. A beszélgetést vezeti: Nagy Roland sportújságíró.
A Csay Renáta sportolói relikviáiból rendezett kiállítás a Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeummal együttműködve jött létre. A kiállítás 2017 nyarának végéig tekinthető meg.
Időpont: 2017. május 11. (csütörtök) 17 óra.
Helyszín: Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtár, Olimpiatörténeti Kiállítás, klub (Herman Ottó u. 22.)
Szeretettel várjuk rendezvényünkre!