Köztünk élő irodalom
Játékos kvíz egyéneknek és családi vagy baráti közösségeknek

Az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozathoz kapcsolódva könyvtárunk idén ismét játékos kvízt állított össze Köztünk élő irodalom címmel. A játékos feladatlap hozzáférhető nyomtatott változatban részlegeinkben, letölthető változatát megtalálják honlapunkon, a Szabályzatok, letöltések menüben, a Letölthető dokumentumok között, illetve online kitölthető Google űrlapon. A beküldési határidő november 3. A legjobb megfejtéseket beküldők értékes jutalomban részesülnek.

Várjuk a játszani vágyó egyének, családi és baráti közösségek megfejtéseit, akik irodalmi, zenei, képzőművészeti fejtörőkkel, rejtvényekkel tehetik próbára olvasottságukat, tudásukat.

A feladatlapot, melynek bevezetőjében található a részletes játékfelhívás, a név, cím, telefonszám és e-mail cím feltüntetésével kell eljuttatni személyesen, postai úton vagy e-mail-ben az intézmény címére: Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtár Olvasószolgálata, 9023 Győr, Herman O. u. 22. vagy Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtár Olvasószolgálata, 9021 Győr, Baross Gábor u. 4., e-mail cím: vetelkedo@gyorikonyvtar.hu.

További információ: Tel.: 96/516-676, 96/328-022, e-mail:  vetelkedo@gyorikonyvtar.hu.

A rejtvényfüzet innen is letölthető!

Illetve online kitölthető Google űrlapon is.

2017.10.12