Múltidéző
Online játék

varoshaza_cs

Az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozat keretében a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér idén ismét meghirdeti online játékát Múltidéző címmel. Október 2-tól október 15-ig minden nap délelőtt megjelentetünk egy-egy régi, múlt század elején készült képeslapot a hozzá tartozó kérdéssel vagy kérdésekkel együtt a könyvtár Facebook-oldalán és blogján.

A megfejtést nem nyilvános kommentben, hanem a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu e-mail címre várják! A Tárgy mezőbe ezt írják: Múltidéző!- megfejtés. Az összes megfejtés beküldési határideje (akár egyszerre, egyben is) október 15. vasárnap éjfél! A két hétig tartó játék végén a legtöbb helyes választ beküldőket ajándékcsomaggal (pendrive, könyv, bögre) jutalmazzuk. Várjuk a Győr városát kedvelők és ismerők megfejtéseit!

A játék képei itt és itt érhetők el.

2017.10.09